Air bites chce podwoić liczbę klientów do końca roku

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 13-10-2005, 15:26

Firma air bites, dostawca szerokopasmowego internetu w bezprzewodowej technologii WiFi zamierza po Krakowie i Warszawie zaoferować swoje usługi w kolejnych dwóch miastach: Poznaniu i Wrocławiu. Po kilku miesiącach działalności w Polsce firma pozyskała ponad 4 tys. klientów.

Firma air bites, dostawca szerokopasmowego internetu w bezprzewodowej technologii WiFi zamierza po Krakowie i Warszawie zaoferować swoje usługi w kolejnych dwóch miastach: Poznaniu i Wrocławiu. Po kilku miesiącach działalności w Polsce firma pozyskała ponad 4 tys. klientów.

Jak poinformował w czwartek PAP dyrektor ds. rozwoju air bites, Marcin Jędrowiak wejście do kolejnych dwóch miast powinno skutkować podwojeniem liczby klientów do końca tego roku. Wyjaśnił, że szybki rozwój spółki jest możliwy m.in. dzięki współpracy z partnerami i przejmowaniu sieci osiedlowych.

Air bites pojawił się na polskim rynku wiosną tego roku, rozpoczynając działalność od Krakowa i Warszawy. Firma dostęp do sieci realizuje w technologii WiFi (802.11 b/g) i innych, umożliwiających transfer danych do 1Mb/s.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane