Akcje z dużym potencjałem? "Kupuj"

opublikowano: 06-07-2016, 11:39

Akcje Rawlplug mają kilkudziesięcioprocentowy potencjał wzrostu, uważaj Krzysztof Radojewski, analityk Noble Securities, który wydał rekomendację "kupuj" z ceną docelową 13,83 zł.

W środę o godz. 11.20 kurs na GPW nie przekraczał 9 zł.

"Wyniki pierwszego kwartału 2016 r. pozytywnie nas zaskoczyły i naszym zdaniem są dobrym prognostykiem dla wyników całego  roku, który wynikowo powinien być w naszej opinii zdecydowanie lepszy od ubiegłego roku. Zauważalna jest przede wszystkim poprawa w eksporcie, który stanowi już więcej niż 60 proc. obrotów całej grupy. Wydaje się, że podejmowane przez zarząd spółki w ostatnich latach i kwartałach działania mające na celu zwiększenie obecności marki Rawlplug na rynkach zagranicznych powoli zaczęły przynosić pozytywne efekty. W wyniku rewizji naszych prognoz i rekomendacji podnosimy cenę docelową z 10,88 zł do 13,83 zł i podtrzymujemy rekomendację "kupuj" - napisano w uzasadnieniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje / Akcje z dużym potencjałem? "Kupuj"