Aldona Wejchert: elegancja na luzie

  • Tomasz Jacyków
opublikowano: 27-01-2012, 00:00

Jacyków: Bizneswoman przeszła metamorfozę. Od kilku sezonów jej wizerunek jest mniej formalny i dojrzały – zmieniła styl na miejski, bardziej swobodny i zdecydowanie nowoczesny.

Klasyczne małe sukienki i futra ustąpiły miejsca strojom od Roberta Kupisza, które w założeniu są swobodne i wielofunkcyjne. Chętnie też nosi ubrania od innych polskich projektantów, m.in. Macieja Zienia i marki La Mania. Aldona Wejchert łączy je z pięknymi butami od najlepszych szewców świata — Christiana Louboutina, Sergia Rossiego, Giuseppe Zanottiego — i z doskonałymi torebkami. Ozdabia się szlachetnymi, niewielkimi zestawami biżuterii: dobry zegarek, pierścionek, kolczyki…

Nigdy nie nosi dużych, krzykliwych precjozów. Zmieniły się nie tylko stroje, ale także sylwetka członkini komitetu wykonawczego Grupy ITI. Bizneswoman uprawia sporty i to widać — obecnie jest o rozmiar szczuplejsza niż przed kilkoma laty. Ma skórę delikatnie muśniętą słońcem i subtelny makijaż. Do jej odświeżonego wizerunku pasuje też fryzura: dobrze podcięte, długie włosy, które często nosi rozpuszczone w nowoczesnym nieładzie. Nowy styl Aldony Wejchert — dynamiczny, współczesny, świeży i młody — wciąż przy tym jest elegancki. Odpowiedni dla kobiety o jej pozycji społecznej. &

Na pokaz mody wybrała skórzaną marynarkę — a skóra to hit sezonu.

T-shirt pod marynarką, gołe nogi zimą i ażurowe botki idealnie dobrane do długości spodni stworzyły bardzo nowoczesną stylizację.

Aldona Wejchert, ubrana zgodnie z najnowszymi trendami, na pokazie kolekcji Roberta Kupisza Zima 2012. Impreza odbyła się 29 listopada w Soho Factory w Warszawie.

Bizneswoman nosi buty od najlepszych szewców świata, m.in. Christiana Louboutina, Sergia Rossiego, Giuseppe Zanottiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tomasz Jacyków, stylista

Polecane