Aleja dla rodziny na swoim

MAS
opublikowano: 02-06-2009, 00:00

We wrześniu wprowadzą się pierwsi lokatorzy osiedla Kryształowa Aleja w Radzyminie, oddalonym o 25 km od Warszawy.

We wrześniu wprowadzą się pierwsi lokatorzy osiedla Kryształowa Aleja w Radzyminie, oddalonym o 25 km od Warszawy.

Inwestycja firmy MT Development składa się ze 104 domów w zabudowie szeregowej. Wzniesiono je w coraz popularniejszym stylu holenderskiego funkcjonalizmu, łączącego prostotę architektury i walory użytkowe. W ofercie Kryształowej Alei znajdują się domy dwu- i trzypoziomowe. Trzeci poziom stanowi antresola do swobodnej aranżacji. Powierzchnia domów wynosi od 106 do 134 mkw. Każdy wyposażono w ogródek i miejsce postojowe przed budynkiem. Osiedle jest ogrodzone, a dla najmłodszych MT Development przewidział plac zabaw i rekreacji. Lokale w Kryształowej Alei mogą zostać objęte dofinansowaniem w ramach programu Rodzina na Swoim. Cena za metr kwadratowy powierzchni wynosi 4 226,50 zł brutto. Koszt całkowity najtańszego segmentu to około 458, 8 tys. zł brutto, najdroższego — 577, 4 tys. zł brutto.

Kryształowa Aleja to jedna z największych inwestycji warszawskiego dewelopera, budującego głównie na przedmieściach stolicy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu