Alior Bank płaci na lokacie za gole

opublikowano: 08-06-2016, 10:02

Na golach strzelanych przez Polaków będzie można zarobić i to dzięki wizycie w banku, a nie u bukmachera. Banki coraz częściej sięgają po tego typu pomysły.

LUKASZ GROCHALA / FORUM

Alior Bank, jeden ze sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski, wprowadza do oferty Lokatę Kibica. Zdeponować można na niej od 1000 do 100 000 zł, a stawka oprocentowania zależy od liczby goli strzelonych przez biało-czerwonych.

Bazowe oprocentowanie wynosi 2% i rośnie o 0,1 pkt. proc. za każdą bramkę strzeloną przez podopiecznych Adama Nawałki. Górny limit ustalony przez bank to 3%.

- Pomysł na powiązanie oprocentowania lokaty z liczbą goli nie jest nowy. Podczas poprzednich Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej też pojawiały się tego typu produkty. Banki coraz częściej sięgają po nietypowe pomysły, by zachęcić klientów do zdeponowania oszczędności. Jakiś czas temu Idea Bank proponował lokatę przygotowaną we współpracy z Endomondo, której oprocentowanie uzależnione było od przebiegniętych kilometrów - dodaje Wojciech Boczoń, analityk Bankier.pl

Więcej o szczegółach oferty przeczytasz w Bankier.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane