Andrzej Łuszczewski wiceprezesem Agencji Nieruchomości Rolnych

Polska Agencja Prasowa SA
21-11-2005, 16:46

Andrzej Łuszczewski został powołany przez ministra Skarbu Państwa, z dniem 21 listopada, na stanowisko wiceprezesa Agencji Nieruchomości Rolnych - poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy ANR Tadeusz Szkamruk.

Andrzej Łuszczewski został powołany przez ministra Skarbu Państwa, z dniem 21 listopada, na stanowisko wiceprezesa Agencji Nieruchomości Rolnych - poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy ANR Tadeusz Szkamruk.

    Andrzej Łuszczewski urodził się w 1956 r. w Zakroczymiu. Posiada specjalistyczne gospodarstwo ogrodnicze, które wspólnie z żoną prowadzi od 1975 r.

    W okresie 1991-1993 był Sekretarzem Generalnym Fundacji im. Wincentego Witosa. Następnie członkiem Prezydium Głównego Komitetu Przeciwpowodziowego. W okresie 1997-2000 pełnił funkcję podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Równocześnie (1998-2002) był wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Mazowieckiego. W latach 2000-2001 Łuszczewski pełnił funkcję prezesa Agencji Rynku Rolnego.

    Przez kolejne 2 lata był członkiem zarządu Towarowego Domu Maklerskiego "ARRTRANS" SA. W okresie 2003-2005 pełnił funkcję doradcy prezesa  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od 15 sierpnia 2005 r. zajmował stanowisko doradcy w Agencji Nieruchomości Rolnych. Ma uprawnienia członka rad nadzorczych Skarbu Państwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Andrzej Łuszczewski wiceprezesem Agencji Nieruchomości Rolnych