Aparthotel w sercu Krakowa

opublikowano: 17-02-2015, 00:00

Przy ulicy Lwowskiej 1 w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje czterokondygnacyjny budynek z apartamentami mieszkalnymi na sprzedaż.

W inwestycji przewidziano 137 apartamentów — od jednopokojowych o powierzchni 27 mkw. po czteropokojowe, liczące91 mkw. Średnia powierzchnia apartamentu to 35,5 mkw. Na parterze gmachu będą lokale usługowe (powierzchnie od 38 do 175 mkw.), a w podziemiu garaż na 74 samochody. W budynku znajdą się też: recepcja, sala konferencyjna, a także restauracja i klub fitness.

Apartamenty w Lwowskiej 1 mogą być kupowane pod inwestycję. Umowa z operatorem jest ważna przez 10 lat, przez ten czas nabywca nie będzie mógł zmienić przeznaczenia lokalu.

Właściciel przez pierwsze trzy lata otrzymuje od właściciela gwarantowane 18 proc. zysku od kwoty netto zakupu lokalu i udziałów (5 proc. w 1 roku, 6 proc. w 2 roku, 7 proc. w 3 roku). Od 4 roku najmu właściciel będzie otrzymywał czynsz stanowiący 35 proc. całkowitego przychodu netto operatora z aparthotelu pomnożony przez udział właścicielski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu