Apator <APOR.WA> Powołanie osoby zarządzającej.

Sebastian Gawłowski
opublikowano: 17-06-2003, 19:20

Apator <APOR.WA> Powołanie osoby zarządzającej. POWOŁANIE OSOBY ZARZĄDZAJĄCEJ.
Raport bieżący nr 46/2003
Zarząd APATOR SA informuje, iż Rada Nadzorcza APATOR SA w dniu 16 czerwca 2003 roku podjęła uchwałę nr 196, zgodnie z którą Zarząd Spółki od dnia 16 czerwca 2003 roku działa w składzie jednoosobowym. Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała Janusza Niedźwieckiego na Prezesa Zarządu APATOR SA na kolejną, trzyletnią kadencję.
Pan Janusz Niedźwiecki ma 45 lat. Posiada wykształcenie wyższe techniczne i ekonomiczne. Ukończył studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Gdańskiej, specjalność Budowa Maszyn i Urządzeń Elektrycznych oraz kierunek Zarządzanie i Marketing Politechniki Gdańskiej, specjalność Ekonomika i Finanse.
Pan Janusz Niedźwiecki jest również absolwentem studiów podyplomowych w zakresie zarządzania na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Pan Janusz Niedźwiecki pracował w latach 1983-1989 na Politechnice Gdańskiej jako specjalista.
Od 1989 roku pracuje najpierw w Pomorskich Zakładach Aparatury Elektrycznej APATOR a następnie w APATOR S.A. Zajmowane stanowiska w tym okresie to: konstruktor, kierownik działu sprzedaży, pełnomocnik dyrektora generalnego ds. sprzedaży, dyrektor ds. handlu, dyrektor ds. marketingu, dyrektor zakładu aparatury górniczej, prokurent, członek Zarządu - dyrektor ds. marketingu, prezes zarządu - dyrektor generalny.
Pan Janusz Niedźwiecki nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej lub osobowej, ani nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej, ani nie uczestniczy w jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Janusz Niedźwiecki nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie Ustawy o KRS.
Data sporządzenia raportu: 17-06-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Apator &lt;APOR.WA&gt; Powołanie osoby zarządzającej.