Aplikacja mobilna w Millennium

SW
opublikowano: 16-05-2013, 00:00

Bank Millennium wprowadził aplikację mobilną na platformie Windows Phone 8 umożliwiającą pełną obsługę indywidualnych rachunków bankowych i małych firm.

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Windows. Pozwala ona m.in. na przeglądanie list i historii rachunków bieżących, oszczędnościowych, lokat terminowych, kart kredytowych i kredytów. Można także przeglądać nadchodzące płatności i zablokowane pieniądze, dokonywać przelewów krajowych i spłat kart kredytowych oraz doładowywać telefony komórkowe. Ponadto możliwy jest dostęp do aktualnych kursów wymiany walut i skrót do połączeń telefonicznych z bankiem. W kolejnych wersjach aplikacja zostanie wzbogacona m.in. o możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej z karty kredytowej, zakładanie lokaty Millenet w zł, EUR, USD i GBP, zamykanie lokat, zastrzeganie kart kredytowych i debetowych, pobieranie wyciągu łączonego z rachunków i dokonywanie przelewów z kodu QR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane