Arabski Szejk na zakupach w Europie

opublikowano: 15-01-2019, 22:00

Właściciel Wysp Palmowych w Dubaju chce kupić trzy luksusowe hotele w Europie — poinformował Bloomberg.

Chodzi o historyczny Capri Palace we Włoszech, Aldrovandi Villa Borghese w Rzymie oraz Grand Hyatt w Stambule. Z informacji agencji wynika, że ich właściciel, turecki miliarder Ferit Sahenk, niegdyś najbogatszy Turek, jest w trakcie negocjacji z Muhammadem ibn Raszidem Al Maktumem, emirem Dubaju. Dogus Holding, spółka która za którą stoi Turek, odmówiła komentarza. Na pytania w sprawie negocjacji nie odpowiedział także Dubai Holding kontrolowany przez arabskiego szejka. Bloomberg dowiedział się jednak z anonimowych źródeł, że Dogus Holding już od jakiegoś czasu szuka kupca, a Dubai Holding prowadzi obecnie due diligence Capri Palace i Aldrovandi.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy