Audi zapowiada nowy styl

ŁO
16-10-2014, 13:03

Wszystko wskazuje na to, że listopadowy salon samochodowy w Los Angeles będzie przełomowy dla Audi. Niemiecka marka pokaże pierwsze auto sygnowane przez nowego szefa stylistyki.

Audi zapowiada „początek nowej ery w projektowania” podczas Los Angeles Auto Show. Niemcy pokazali już pierwsze zdjęcie prototypu, ale widać na nim niewiele, właściwie tylko kontury pojazdu.  

Zdjęcie prototypu Audi
Zobacz więcej

Zdjęcie prototypu Audi

Audi

Prototyp przygotowany na salon w USA jest pierwszym samochodem sygnowanym przez Marca Lichte’a, nowego szefa działu projektowania marki Audi. Projektant dołączył do firmy w lutym tego roku, ale z koncernem Volkswagena, do którego należy Audi, związał się jeszcze w czasie studiów. 45-latek pracował m.in. przy projektach kilku generacji modeli golf i passat, a także touarega i phaetona. 

Co Niemcy pokażą w USA? - Samochód koncepcyjny przygotowany na salon w Los Angeles wyznacza nowy początek w Audi Design - zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, czytamy w komunikacie opublikowanym przez producenta.  

Do tej pory Audi kojarzyło się raczej z konserwatywnym podejściem do stylistyki. Kolejne generacje samochodów przechodziły stylistyczną ewolucję, a nie rewolucję.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Audi zapowiada nowy styl