Awanse dyrektorskie w Jones Lang LaSalle

MCH
opublikowano: 2011-07-26 08:57

Tomasz Trzósło, Agata Sekuła i Ferenc Furulyas - to menedżerowie, którzy awansowali w Jones Lang LaSalle.

Tomasz Trzósło

Awansował ze stanowiska dyrektora działu rynków kapitałowych w regionie CEE/SEE na stanowisko international director. Zarządza zespołem 31 ekspertów, którzy specjalizują się w doradztwie przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości komercyjnych w Europiw Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

Agata Sekuła

Otrzymała awans na stanowisko regional director w kierowanym przez nią od 2005 r. dziale inwestycji na rynku nieruchomości handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W firmie pracuje od 13 lat.

Ferenc Furulyas

Awansował z szefa węgierskiego oddziału na stanowisko regional director. W firmie od 2003 r. Przed objęciem w 2010 r. stanowiska szefa biura na Węgrzech kierował działem rynków kapitałowych w Budapeszcie.