Axl Rose żąda od Google usunięcia swoich "grubych" zdjęć

opublikowano: 07-06-2016, 13:05

Axl Rose, słynny wokalista Guns N’ Roses wysłał list do Google, w którym domaga się usunięcia z Internetu zdjęć zrobionych mu w 2010 roku, kiedy charakteryzował się pokaźną tuszą.

Zdjęcia rozbił fotograf z Winnipeg Free Press, ale Rose twierdzi, że ma do nich pełne prawa. Dumę słynnego rockmana mogła urazić seria memów, które powstały na bazie jego zdjęć. Internauci bezlitośnie naśmiewają się z jego ówczesnej tuszy, umieszczając na zdjęciach zmienione fragmenty teksów piosenek Guns N' Roses sugerujące wielki apetyt piosenkarza.

youtube.com

Google nie zareagowało jeszcze na żądanie usunięcia zdjęć. Axl znany jest z tego, że daje zarobić prawnikom. Prowadził już batalie sądowe z byłymi członkami Guns N' Roses, menedżerami zespołu, a także producentem gry wideo Guitar Hero. W 2012 roku media donosiły, że w sądzie w Los Angeles toczą się 29 sprawy sądowe, które zainicjował.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.com

Polecane