Czytasz dzięki

Baltona zamyka sklepy

opublikowano: 15-03-2020, 10:59

Od 15 marca Baltona wstrzymuje działalność handlową i gastronomiczną we wszyskich lokalizacjach w Polsce w normalnym trybie.

Decyzję tę podjęto po konsultacji z portami lotniczymi. Zastrzeżono możliwość prowadzenia działalnosci w ograniczonym (dyżurnym) zakresie w wybranych lokalizacjach lotniskowych w razie zaistniałej potrzeby.

"Przedmiotowa decyzja związana jest z istotnymi ograniczenia w ruchu lotniczym wprowadzonymi na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie zakazów w ruchu lotniczym" - podała spółka.

Wstrzymana została również działslnosć na lotnisku w Montpellier, rozważane jest zawieszenie działalności we wszsytkich pozostałych lokalizacjach. 

"Na dzień sporządzenia niniejszego raportu bieżącego Emitent nie ma możliwości oszacowania skali negatywnych skutków wstrzymania działalności handlowej i gastronomicznej na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Emitenta" - dodano. 

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane