Bank zapłaci za płatności

opublikowano: 24-08-2015, 22:00

Idea Bank ma promocję polegającą na nagradzaniu przedsiębiorców aktywnie korzystających z konta firmowego bonusami.

W ramach „Premiowanie za bankowanie” klient banku może dostawać co miesiąc na konto maksymalnie 75 zł, czyli do 900 zł w ciągu roku.

Wysokość tej kwoty zależy od rodzaju aktywności — 40 zł można zyskać za utrzymanie średniego miesięcznego salda wynoszącego powyżej 20 tys. zł, 10 zł od każdej wpłaty gotówki we wpłatomacie nie niższej niż 500 zł, 10 zł za każdą wystawioną i opłaconą fakturę oraz 50 zł za przelew do ZUS albo US na kwotę minimum 250 zł. Oferta promocyjna obejmuje posiadaczy wszystkich kont dla działalności gospodarczych dostępnych w ofercie Idea Banku. Z promocji można korzystać maksymalnie przez rok.

To kolejny pomysł banku na przywiązanie do siebie klientów. — Chcemy zachęcić klientów do aktywnego korzystania z konta firmowego, które stanie się ich głównym kontem — mówi Monika Chwiedziewicz, dyrektor w Idea Banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy