Barcelona szansą na promocję i nowe kontakty

SACH
opublikowano: 16-02-2012, 00:00

Jedne z największych na świecie targów spożywczych to dla polskich firm znakomita okazja na znalezienie nowych kontrahentów.

Za półtora miesiąca uwagę firm z sektora spożywczego skupiać będzie Barcelona. Od 26 do 29 marca odbędą się tu Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów „Alimentaria 2012” — jedna z największych na świecie imprez tej branży. To szansa także dla przedsiębiorców znad Wisły. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Madrycie organizują dla nich specjalne stoisko.

Polscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wyjazd, będą mogli wziąć udział w indywidualnych spotkaniachbiznesowych B2B z zagranicznymi firmami z branży spożywczej. Odbędą się one 27-28 marca w formie giełdy kooperacyjnej. Firmy mają też możliwość zaprezentowania swoich materiałów promocyjno-informacyjnych na stoisku wykupionym i przygotowanym przez WPHI. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w giełdzie, otrzyma też darmowy bilet wstępu na targi. Wydatki, jakie muszą ponieść uczestnicy, to przelot, zakwaterowanie i transport materiałów promocyjnych. Aby wziąć udział w giełdzie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie http://alimentaria2012. b2b-match.com, tworząc w ten sposób profil firmy. Będzie on zawierał jej charakterystykę, ofertę i rodzaj współpracy oraz partnerów biznesowych, jakiego poszukuje polski przedsiębiorca. Potem zainteresowane firmy będą się umawiać na indywidualne spotkania. W tegorocznej edycja targów „Alimentaria” weźmie udział prawie 4 tys. wystawców — producentów i dystrybutorów produktów spożywczych i napojów. Według szacunków organizatora impreza zgromadzi ponad 140 tys. odwiedzających z 75 krajów.

9.03

Tego dnia mija termin rejestracji na targi.

KONTAKT

Dodatkowych informacji o giełdzie i targach udziela: Aleksandra Wadowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel.: +48 22 432-83-75 e-mail: aleksandra_wadowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane