Barnżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 16-05-2007, 00:00

Maciej Kaczmarek

Ma ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT, ostatnio pracował jako odpowiedzialny za obsługę kluczowych klientów w firmie Computerland. Odpowiadał za firmy z sektora publicznego oraz przemysłu. Wcześniej związany był zawodowo m.in. z Inwar System, Siemensem i Polkomtelem. W D-Linku Maciej Kaczmarek jest odpowiedzialny za obsługę kluczowych klientów końcowych, m.in. za współpracę z administracją publiczną, instytucjami naukowymi.

Michał Wilkowski

Ostatnio zatrudniony na stanowisku odpowiedzialnego za obsługę kluczowych klientów w Logitech Europe. Wcześniej pracował jako kierownik grupy towarowej hardware w Media Markt i był odpowiedzialny m.in. za zakupy oraz prowadzenie polityki cenowej. Michał Wilkowski ma blisko 8-letnie doświadczenie zawodowe. W D-Linku do jego zadań należy obsługa klientów z sieci handlowych oraz firm internetowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Barnżowe zmiany kadrowe