Beata Kwiatkowska nowym dyrektorem ds. sprzedaży w ICTAS

DI
opublikowano: 09-06-2010, 12:02

Firma ICTAS powiększa swój zespół. Od 1 czerwca stanowisko dyrektora ds. sprzedaży objęła Beata Kwiatkowska.

Menedżerka przez 12 lat pracowała w firmie Tech Data Polska na stanowiskach związanych z zarządzaniem zakupami, obsługą klienta oraz sprzedażą, przez ostatnie 2 lata piastując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Ma dyplom MBA Polish Open University i Oxford Brooks University.

„Profesjonalizm oraz ogromny potencjał jakim dysponuje firma ICTAS, przekonały mnie do podjęcia decyzji o dołączeniu do tego zespołu. Nie mam wątpliwości, że wspólna, konsekwentnie realizowana wizja i strategia rozwoju firmy oraz spójna z nią strategia sprzedaży, doprowadzą nas do celu, jakim jest wzmocnienie wizerunku firmy jako doradcy oferującego wymagającym Klientom indywidualne, „szyte na miarę”, rozwiązania –
powiedziała Beata Kwiatkowska, Dyrektor ds. sprzedaży w ICTAS Sp. z o.o.

Beata Kwiatkowska, pełniąc funkcję dyrektora ds. dprzedaży w ICTAS będzie odpowiadać za opracowanie, nadzór i realizację strategii sprzedaży firmy. Do zadań nowego dyrektora należy także zwiększanie znajomości marki  ICTAS na polskim rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Beata Kwiatkowska nowym dyrektorem ds. sprzedaży w ICTAS