Będą dwa nowe business parki

Radosław Górecki
19-07-2005, 00:00

AIG/Lincoln Polska zapowiada budowę dwóch kolejnych parków magazynowych.

AIG/Lincoln Polska, amerykański deweloper znany w Polsce z inwestycji w biurowce, magazyny i osiedla mieszkaniowe, przystąpi do realizacji kolejnych parków magazynowych: Diamond Business Park Gliwice i Diamond Business Park Stryków.

Powierzchnia każdego z nowych kompleksów magazynowych, przeznaczona na wynajem, to 40 tys. mkw.

— Szacujemy, że każdy z obiektów stworzy do 1 tys. nowych miejsc pracy — mówi Mirosław Szydelski, dyrektor ds. inwestycji w AIG/Lincoln Polska.

Diamond Business Park Gliwice zlokalizowany będzie w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Diamond Business Park Stryków powstanie zaś w pobli- żu skrzyżowania autostrad A-1 i A-2, w odległości około 15 km od Łodzi.

Rozpoczęcie budowy w Gliwicach planowane jest na jesień 2005 r., zaś w Strykowie na początek roku 2006. Razem z nowymi obiektami AIG/Lincoln będzie mieć 5 parków magazynowych.

— Pracujemy nad kolejnymi trzema projektami. Mamy nadzieję, że wkrótce je zaprezentujemy — deklaruje Mirosław Szydelski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Będą dwa nowe business parki