Będą przetargi w Suchym Lesie

Marlena Kaczmarek
08-05-2000, 00:00

Będą przetargi w Suchym Lesie

W gminie Suchy Las zapowiedziano do końca czerwca jedenaście przetargów nieograniczonych. Zdaniem Krzysztofa Stachowiaka z zarządu gminy — oprócz inwestycji skierowanych na bieżące potrzeby, jest to także forma promocji gminy.

23 maja przeprowadzony zostanie przetarg na wymianę stolarki okiennej w szkole podstawowej w Suchym Lesie. Wykonanie prac nastąpić ma w okresie przerwy wakacyjnej. W formie zabezpieczenia finansowego za należyte wykonanie umowy firmy przekażą gminie 5 proc. od wartości netto oferty. Po zakończeniu prac pieniądze będą zwrócone wraz z procentem. Wpłynęło sześć ofert.

W maju i czerwcu odbędzie się 9 przetargów na wybudowanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej w gminie. Wyznaczono datę dwóch z nich — będzie to 8 i 9 czerwca. Wysokość wadium wynosi od 5 do 40 tys. zł. Na razie nie zgłosiła się żadna firma.

Ostatni z przetargów dotyczy modernizacji kotłowni w szkołach podstawowych w Golenczewie i Chludowie. Inwestycją zainteresowanych jest dziesięć firm. MK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Kaczmarek

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Będą przetargi w Suchym Lesie