Będą zwolnienia grupowe w dużej spółce IT

ISBNews
10-06-2015, 16:20

Sygnity przekazało działającej w spółce radzie pracowników oraz do Urzędu Pracy m. st. Warszawy zawiadomienie o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych i rozpoczęło konsultacje w sprawie zwolnień.

Przeprowadzenie zwolnień grupowych planowane jest od 10 czerwca do 30 września 2015 roku i dotyczyć będzie maksymalnie 200 pracowników spółki, podało Sygnity.

"Zamiar przeprowadzenia zwolnień grupowych jest związany z kontynuacją realizacji strategii spółki między innymi poprzez stałe dostosowywanie struktury organizacyjnej Sygnity do działalności spółki w kluczowych i rentownych obszarach biznesu, co w rezultacie skutkuje optymalizacją posiadanych w spółce kompetencji oraz zwiększeniem konkurencyjności usług spółki na rynku" - czytamy w komunikacie.

Średni poziom zatrudnienia w grupie w I półroczu obecnego roku finansowego (tj. do końca marca 2015 r.) kształtował się na poziomie 1 201 pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Będą zwolnienia grupowe w dużej spółce IT