Belavia uruchamia połączenie Manchester-Mińsk

Polska Agencja Prasowa SA
12-04-2005, 12:05

Białoruskie linie lotnicze Belavia uruchomią w czerwcu bezpośrednie loty z Mińska do Manchesteru raz w tygodniu. Loty będą obsługiwane do końca sierpnia z możliwością wznowienia ich w późniejszym terminie.

Białoruskie linie lotnicze Belavia uruchomią w czerwcu bezpośrednie loty z Mińska do Manchesteru raz w tygodniu. Loty będą obsługiwane do końca sierpnia z możliwością wznowienia ich w późniejszym terminie.

Rzecznik Belavii cytowany przez "Manchester Evening News" powiedział, że przewoźnik stara się przyciągnąć biznesmenów z północno-zachodniej Anglii i turystów. Boeingi 737-500 obsługiwane przez Belavię mają klasy biznes i turystyczną.

"Wybór docelowych punktów podróży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dostępnych z Manchesteru nieustannie rośnie, w miarę jak przewoźnicy odpowiadają na rosnący popyt na podróże do tej części Europy" - powiedział gazecie dyrektor lotniska w Manchesterze John Spooner.

W ostatnich miesiącach z Mancheteru uruchomiono bezpośrednie połączenia powietrzne do Rygi i Moskwy obsługiwane odpowiednio przez Air Baltic i Tansaero. Tani przewoźnik SkyEurope lata z Manchesteru do Krakowa, a od czerwca planuje uruchomienie połączeń do Bratysławy.

W maju Air Estonia zainauguruje połączenia z Manchesteru do Tallina.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Belavia uruchamia połączenie Manchester-Mińsk