Belgijska Eskapada

SACH
18-04-2012, 00:00

Dziś rusza cykl spotkań i konferencji, które będą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami z Belgii.

Polakom Belgia kojarzy się przede wszystkim lub jedynie z siedzibą unijnych instytucji. Tymczasem jest to kraj wielu różnorodnych możliwości, również jeśli chodzi o kontakty handlowe. Aby pokazać polskim firmom, jak mogą skorzystać na współpracy, Ambasada Belgii i Belgijska Izba Gospodarcza organizują po raz drugi Belgian Escapade 2012. Wydarzenie rozpoczyna się dziś w Krakowie i będzie trwało do 29 kwietnia. Belgijska Eskapada to cykl spotkań i konferencji, które pozwolą zapoznać się z tamtejszą przedsiębiorczością i kulturą. Jedną z najważniejszych wydarzeń będzie Business Mixer — impreza networkingowa dla polskiego i belgijskiego środowiska biznesowego. Odbędzie się gala z udziałem ambasadora Królestwa Belgii w Polsce, polityków oraz przedsiębiorców. Istotnym punktem będzie także powołanie Honorowego Konsulatu Belgii w Krakowie. Większość atrakcji w ramach Belgijskiej Eskapady jest bezpłatnych, a na niektóre obowiązują bilety wstępu. Więcej informacji: www.belgium.pl.

KONTAKT

Katarzyna Dębska Belgijska Izba Gospodarcza Al. Jerozolimskie 92, Warszawa tel.: +48 22 456-40-09 katarzyna.debska@belgium.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Belgijska Eskapada