BEST zapowiada publiczną emisję obligacji

JAG
opublikowano: 10-02-2014, 00:00

Spółka specjalizująca się w obrocie i zarządzaniu zagrożonymi wierzytelnościami zamierza wyemitować obligacje o łącznej wartości nominalnej do 300 mln zł.

Papiery dłużne, w jednej lub kilku seriach, mają być oferowane w trybie oferty publicznej. Prospekt emisyjny trafił już do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Emisje poszczególnych serii nastąpią w okresie ważności prospektu, tj. w ciągu 12 miesięcy od jego zatwierdzenia — podała spółka w komunikacie. Dotychczas firma kierowała obligacje przede wszystkim do instytucji finansowych, inwestorów branżowych oraz wąskiego grona inwestorów indywidualnych. BEST jest spółką notowaną na GPW od 1997 r. Grupa inwestuje w portfele wierzytelności z wykorzystaniem m.in. funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie banków, firm telekomunikacyjnych i energetycznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu