BIEG PO KASĘ – #PBdosłuchania odcinek 9

opublikowano: 18-08-2017, 07:30
aktualizacja: 18-08-2017, 07:30

Dochodzą mnie słuchy, że wielu z Państwa uprawia jogging słuchając naszych audycji. Dlatego dziś zajmiemy się biznesowym aspektem biegania.

Dlaczego duże firmy, często niezwiązane ze sportem, finansują imprezy biegowe? Co sprawiło, że właśnie ćwierć, pół i całe maratony stały się tak popularne? O emocjach, które rządzą marketingiem i ich romansie ze sportem opowie dr Katarzyna Kochaniak specjalistka w zakresie PR.

Kolejny nasz gość zakochał się w Runmageddonie czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami. Niegdyś doradca klubów i zawodników, dziś wiceprezes firmy Runmageddon, Grzegorz Kita, opowie o budowie marki sportowej nie tylko podczas biegu, ale również w produktach i imprezach towarzyszących.

Bieganie może być totalnym pomysłem na życie. Tej totalności przeciwstawiają się sceptycy tacy jak publicysta Łukasz Warzecha. Nasz gość wyjaśni czym jest dla niego pojęcie biegactwa oraz dlaczego ma ochotę strzelać na Marszałkowskiej.
Na koniec przeniesiemy się do sklepu sportowego, bo choć mówimy o sporcie uważanym za najtańszy to ceny niektórych produktów mogą przyprawić o zawał i to jeszcze przed rozpoczęciem treningu. Patryk Sołtys ze Sklepu Biegacza wyjaśni ile trzeba wydać by zacząć oraz co jest niezbędne, a co tylko szpanerskie w akcesoriach do biegania. Warto dodać, że właściciel Sklepu Biegacza znalazł się w gronie firm wyróżnionych tytułem Gazeli Biznesu.

To jest Puls Biznesu do słuchania, przed mikrofonem Marcin Dobrowolski, zapraszam na program.

http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:276778740/sounds.rss

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Dobrowolski

Polecane