BIG Bank Gdański ubezpieczy klientów w PZU

opublikowano: 02-08-2001, 19:41

BIG Bank GDAŃSKI podpisał w czwartek z PZU i PZU Życie trzyletnie umowy dotyczące współpracy w zakresie objęcia ochroną ubezpieczeniową klientów banku. Plany takiej współpracy zostały zapowiedziane już w umowie prywatyzacyjnej PZU. Umowa z PZU jest kolejnym etapem strategii BIG BG, zakładającej oferowanie swoim klientom uniwersalnych usług finansowych w oparciu o wyspecjalizowane, nowoczesne kanały dystrybucji.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmie grupowe ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, zbiorowe ubezpieczenia budynków i lokali mieszkalnych i grupowe ubezpieczenia biznesu dla posiadaczy rachunków w BBG Millennium Biznes-Biznes. Ponadto PZU Życie zaoferuje ubezpieczenia na życie kredytobiorców i ubezpieczenia emerytalne Pogodna Jesień.

Bank i ubezpieczyciele zakładają możliwość rozszerzenia współpracy w ramach usług bancassurance o nowe produkty i usługi bankowo-ubezpieczeniowe.

PK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BIG Bank Gdański ubezpieczy klientów w PZU