Biura na zielono

22-08-2016, 22:00

W pięciu warszawskich biurowcach ruszyła akcja Zielone Lato, zaplanowana na podstawie Zielonego Przewodnika JLL

W pięciu warszawskich biurowcach należących do spółki Immofinanz (Crown Point, Crown Tower, Taifun, IO1 i Cybernetyki Office Center) ruszyła akcja Zielone Lato, zaplanowana na podstawie Zielonego Przewodnika JLL, który opisuje, jak dbać o środowisko i zdrowie. Akcja rozpoczęła się od rozdawania bezpłatnych świeżych soków owocowych najemcom budynków, które uczestniczą w projekcie. Biorą oni także udział w specjalnych inicjatywach edukacyjnych, warsztatach i konkursach. Każdy może też na 72 godziny bezpłatnie wypożyczyć rower. Firma JLL, zarządca nieruchomości i twórca przedsięwzięcia Zielone Lato, planuje w najbliższym czasie wiele innych atrakcji dla najemców w wybranych biurowcach.

— Ludzie pracujący w naszych budynkach doskonale przyjęli inicjatywę związaną z ekologią, czego potwierdzeniem jest ich duże zaangażowanie na poszczególnych etapach tego projektu — mówi Magdalena Kowalewska, menedżer w Immofinanz. Projekt Zielone Lato potrwa do końca września.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Biura na zielono