Biuro z laboratorium szyte na miarę

opublikowano: 07-01-2019, 22:00

Firma UL International wynajęła 3600 mkw. powierzchni biurowo- -magazynowej w Bolero Office II.

UL International to centrum badawczo-rozwojowe świadczące usługi dla firm z różnych branż w zakresie testowania, inspekcji oraz certyfikacji w celu uzyskaniadopuszczenia produktów na rynek, dlatego oprócz biur potrzebowała powierzchni na laboratorium. Obiekt przy ul. Równoległej 4 w Warszawie powstaje w formule BTS. Część biurowa zajmie około 2 tys. mkw. W części technicznej będzie zapewnione doświetlenie w standardzie biurowym i ponadstandardowa wentylacja dualna ze względu na laboratorium.

— Ważne było położenie budynku w obrębie miasta ze względu na pracowników, ich dojazdy do pracy i częste podróże służbowe.Równie ważny był znacznie większy niż w standardowych obiektach biurowych komponent techniczny — mówi Damian Kińczyk, konsultant w dziale przemysłowo-logistycznym firmy Axi Immo, która doradzała UL International.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy