Biuro z laboratorium szyte na miarę

opublikowano: 07-01-2019, 22:00

Firma UL International wynajęła 3600 mkw. powierzchni biurowo- -magazynowej w Bolero Office II.

UL International to centrum badawczo-rozwojowe świadczące usługi dla firm z różnych branż w zakresie testowania, inspekcji oraz certyfikacji w celu uzyskaniadopuszczenia produktów na rynek, dlatego oprócz biur potrzebowała powierzchni na laboratorium. Obiekt przy ul. Równoległej 4 w Warszawie powstaje w formule BTS. Część biurowa zajmie około 2 tys. mkw. W części technicznej będzie zapewnione doświetlenie w standardzie biurowym i ponadstandardowa wentylacja dualna ze względu na laboratorium.

— Ważne było położenie budynku w obrębie miasta ze względu na pracowników, ich dojazdy do pracy i częste podróże służbowe.Równie ważny był znacznie większy niż w standardowych obiektach biurowych komponent techniczny — mówi Damian Kińczyk, konsultant w dziale przemysłowo-logistycznym firmy Axi Immo, która doradzała UL International.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy