Biznes na stoku

opublikowano: 11-10-2019, 18:00

W „Pomyśle na biznes” zaczynamy już przygotowania do sezonu zimowego. A wiadomo, że jak zima, to śnieg. Jak śnieg, to narty i snowboard.

W dzisiejszym programie pokażemy Wam więc firmę, która tworzy narciarskie, snowboardowe gogle. Skąd pomysł na taki biznes? Jak się go prowadzi? I jak powstają gogle polskiej firmy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w materiale wideo.


Born on board to polska marka, która powstała z połączenia miłości do snowboardu i doświadczenia w branży optycznej. Od 2017 roku firma Pawła Jaworskiego tworzy gogle dla całej rodziny.

- Born On Board to marka optyczna, która zadebiutowała kolekcją gogli, aczkolwiek nie jest to ostatnie słowo, bo właśnie teraz przygotowujemy okulary na sezon letni, które będą, mam nadzieję, wielkim krokiem milowym w okularach słonecznych na całym świecie – mówi Paweł Jaworski, założyciel Born On Board i dodaje - Nasze gogle budowane są z najlepszych, najnowocześniejszych materiałów, w firmach, które produkują dla wielkich światowych marek i posiadają najlepsze technologicznie maszyny i znajdują się, jak wszystkie firmy teraz, w Chinach. Jeździmy tam co roku na kontrolowanie produkcji. Wszystkie wytwarzane tam elementy są później testowane w laboratorium, w czym też uczestniczymy.

Pomysł na własną markę zrodził się w głowie Pawła, jak sam mówi, z braku na rynku gogli, które sam chciałby nosić.

- Chcieliśmy wprowadzić na rynek coś, co jest niedrogie, super designerskie i z najlepszych materiałów. I myślę, że udało nam się osiągnąć ten efekt, ponieważ sprzedaż naszych gogli bardzo szybko rośnie już praktycznie na wszystkich rynkach Europy – mówi właściciel Born On Board.


1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu