Biznes z globalnym potencjałem

opublikowano: 07-12-2015, 18:20

Elephant Door i JadeZabiore.pl – oto zwycięzcy tegorocznego konkursu „ScaleMeGlobal”.

Konkurs „ScaleMeGlobal” jest projektem realizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Z polskiego rynku wyławia start-upy i pomysłodawców biznesu o globalnym potencjale. Aby przystąpić do rywalizacji, należy przedstawić innowacyjny produkt lub usługę. Nadesłane zgłoszenia oceniało jury, w którym znaleźli się m.in.: Michał Kramasz z Google, Jan Kleczkowski z Microsoft, Michał Sadowski z Brand24 i Ewan Gaffney z Youth Business International. 

Finał ScaleMeGlobal 2015
Finał ScaleMeGlobal 2015
PARP

Zwycięzcą tegorocznej edycji „ScaleMeGlobal” został Elephant Door - inteligentny system alarmowy. Urządzenie uruchamia się podczas włamania do domu czy biura. System powiadamia o zdarzeniu właściciela nieruchomości za pośrednictwem smartfona.  

W ramach konkursu wyróżniono również projekt JadeZabiore.pl, nazywany „BlaBlaCar-em dla przesyłek”. Platforma społecznościowa, działająca w formule sharing economy, łączy kierowców z osobami wysyłającymi paczki. 

Start-upy swoje pomysły zaprezentowały podczas konferencji Startup Summit, nad którą patronat medialny objęły redakcje „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane