Bliźnięta porzuciły Goldmana Sachsa

OSZ
opublikowano: 25-03-2013, 00:00

Paul D. Scialla i Peter E. Scialla, cudowne dzieci amerykańskiej bankowości inwestycyjnej, partnerzy w banku Goldman Sachs, opuścili firmę, by rozwijać własny biznes.

39-letni bliźniacy w ubiegłym tygodniu zakończyli pracę w banku. Skupiają się teraz na rozwoju innego biznesu — firmy projektowej Delos Living. Ich odejście jest niezwykłe nie tylko dlatego, że są bliźniakami i przez wiele lat pracowali w słynnym banku, ale przede wszystkim z powodu pozycji, jaką w nim zajmowali — obaj należeli do najlepszych pracowników firmy i odpowiadali za ofertę produktową banku w USA. Paul stworzył Delos Living w 2007 r., czyli jeszcze w czasach pracy w Goldmanie Sachsie, w którym został zatrudniony w 2003 r. Firma zajmuje się projektowaniem domów, biur i pokoi hotelowych w zgodzie z koncepcjami określanymi jako „wellness”. W założeniu przestrzeń ma więc być tak zaprojektowana, by sprzyjać dobremu samopoczuciu i relaksowi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: OSZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy