Blue Tax Group chwali się umową

KZ, EBI
opublikowano: 19-01-2010, 14:14

Spółka pomoże jednemu z klientów w pozyskaniu inwestora oraz w czynnościach prawnych i finansowych niezbędnych w czasie procesu inwestycyjnego.

Blue Tax Group będzie reprezentować oraz doradzać w całym procesie inwestycji, zapewni obsługę organizacyjno-prawną, doradztwo prawne i finansowe związane z realizacją projektu.

"Jest to kolejna tego typu umowa zawarta z wieloletnim klientem spółki. Dynamika rozwoju przedsiębiorstwa klienta działającego w branży chemicznej gdzie jest on wiodącym producentem między innymi innowacyjnych komponentów nawierzchni sportowych i stojące przed nim perspektywy jak i obecne parametry kwalifikują go do debiutu na rynku NewConnect, a nawet na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie" - czytamy w komunikacie.


Blue Tax Group złożył pod koniec grudnia 2009 roku w ramach tego projektu wniosek w imieniu klienta o dofinansowanie z Funduszy Unijnych całego procesu inwestycyjnego w ramach działania 3.3.2. rekomendowanego przez GPW w Warszawie.

Wynagrodzenie Blue Tax Group nie będzie odbiegać od przyjętych standardów przy tego typu usługach, a w związku z wartością zakładanej ceny transakcyjnej będzie to znacząca pozycja w naszych finansach. Podpisanie wyżej wskazanej umowy będzie miało istotny wpływ na wyniki Blue Tax Group realizowane w 2010 roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ, EBI

Polecane