Bolońska szansa dla firm

opublikowano: 25-03-2019, 22:00

Pod koniec maja w Bolonii odbędzie się giełda kooperacyjna dla spółek, które stawiają na nowe technologie w branży motoryzacyjnej.

Impreza będzie towarzyszyła targom wystawienniczym AUTOPROMOTEC.

Do udziału w giełdzie zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wydarzenie jest przeznaczone dla firm z sektora oponiarskiego, producentów maszyn i urządzeń do remontów silników, części zamiennych i komponentów, a także świadczących usługi serwisowania samochodów osobowych. Podczas giełdy rodzimi przedsiębiorcy będą mieli możliwość nie tylko nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale także szansę zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży motoryzacyjnej.

W ostatnich latach targi AUTOPROMOTEC gromadzą ok. 1500 wystawców. Natomiast odwiedza je ponad 100 tys. przedsiębiorców z kilkudziesięciu krajów.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. W formularzu rejestracyjnym przedstawiciele biznesu powinni określić profil swojej działalności, a także rodzaj współpracy, którą chcą nawiązać z kontrahentami. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi będzie angielski.

WAŻNA DATA

22-24.05

W tych dniach odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna w Bolonii.

WIĘCEJ INFORMACJI

Agnieszka Promianowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

www.autopromotec.com/en/index.php

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy