Borowski: Belka przyjął warunki Balickiego

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 17-02-2005, 13:12

Szef SdPl Marek Borowski poinformował w czwartek dziennikarzy w Sejmie, że premier Marek Belka przyjął warunki na jakich minister zdrowia Marek Balicki chce dalej funkcjonować w rządzie.

Szef SdPl Marek Borowski poinformował w czwartek dziennikarzy w Sejmie, że premier Marek Belka przyjął warunki na jakich minister zdrowia Marek Balicki chce dalej funkcjonować w rządzie.

Według Borowskiego, premier przyjął iż w rządzie jest jeden minister zdrowia oraz, że wicepremier Jerzy Hausner "będzie się zajmować tym czym się powinien zajmować, a nie będzie się zajmować czym nie powinien się zajmować". "Nie może być tak, że w rządzie jest minister zdrowia Marek Balicki i superminister Jerzy Hausner" - dodał polityk.

Jak poinformował Borowski, premier zapowiedział że będzie rozmawiał "z częścią swojego zaplecza politycznego" aby ustalić jak ma wyglądać dalsze funkcjonowanie rządu. W środowym głosowaniu nad projektem ustawy o zoz-ach nie wzięło udziału 17 posłów SLD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane