Borowski podziękował wyborcom za oddane na niego głosy

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 12-11-2006, 22:12

Kandydat centrolewicy na prezydenta Warszawy podkreślił, że zjednoczenie lewicy i Partii Demokratycznej dało możliwość uzyskania tak dobrego wyniku.

Kandydat centrolewicy na prezydenta Warszawy Marek Borowski podziękował wszystkim wyborcom, którzy oddali na niego głos i podkreślił, że zjednoczenie lewicy i Partii Demokratycznej dało możliwość uzyskania tak dobrego wyniku w niedzielnych wyborach samorządowych.

Borowski powiedział, że jest wyjątkowo wzruszony, ponieważ ponad jedna piąta warszawiaków oddała na niego swoje głosy. Jak zaznaczył, centrolewica będzie dążyła do tego, by w przyszłych wyborach parlamentarnych być już pierwszą siłą. Jak mówił, lewica razem z Partią Demokratyczną "wychodzą z dołka" i będą odgrywać ważną rolę na scenie politycznej.

Borowski pytany komu z dwójki kandydatów na prezydenta Warszawy - Kazimierzowi Marcinkiewiczowi czy Hannie Gronkiewicz-Waltz przekaże swoje głosy, powiedział, że najpierw poczeka na ostateczne wyniki wyborów, a dopiero potem będzie o tym myślał.

Jak dodał, dzisiaj na ten temat nie wypowie ani jednego słowa, poczeka na wyniki końcowe. Naradzi się z koalicjantami i dopiero wówczas podejmie decyzję. Pytany, czy przekaże swoje głosy i czy nie będzie doradzał wyborcom, powiedział, że może być różnie.

Komentując wstępne wyniki wyborów samorządowych, Borowski podkreślił, że centrolewica jest obecnie trzecią siłą w kraju, a jest to dopiero początek drogi. Jak dodał, centrolewica powinna być silna i będzie silna.

Borowski pogratulował Marcinkiewiczowi i Gronkiewicz-Waltz, jednocześnie dziękując za spokojną i kulturalną kampanię wyborczą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Borowski podziękował wyborcom za oddane na niego głosy