Borusewicz: Prezydent nie podjął jeszcze decyzji

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 13-02-2006, 19:58

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz powiedział w poniedziałek wieczorem PAP po spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskiem, że prezydent nie podjął jeszcze  ostatecznej decyzji w sprawie ewentualnego skrócenia kadencji Sejmu. W spotkaniu uczestniczył też marszałek Sejmu Marek Jurek.

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz powiedział w poniedziałek wieczorem PAP po spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskiem, że prezydent nie podjął jeszcze  ostatecznej decyzji w sprawie ewentualnego skrócenia kadencji Sejmu. W spotkaniu uczestniczył też marszałek Sejmu Marek Jurek.

Jak dodał Borusewicz, jego opinia co do możliwości wcześniejszego rozwiązania parlamentu przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest negatywna.

Według marszałka Senatu, nie ma podstaw do rozwiązania parlamentu ponieważ są dwie interpretacje co do terminu zakończenia prac w parlamencie nad budżetem.

Prezydent ma swoją decyzję ogłosić w wystąpieniu telewizyjnym o godz. 21.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane