BPH wabi lokatą do kont

opublikowano: 05-11-2015, 22:00

Półroczna lokata z oprocentowaniem w wysokości 4 proc. to pomysł banku na przyciągnięcie nowych klientów.

Depozyt będą mogły złożyć osoby, które od 1 stycznia tego roku do 1 listopada nie posiadały żadnego rachunku w Banku BPH, a teraz zdecydują się na jedno z trzech kont — Lubię to! Konto, Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto. Warunkiem korzystania z preferencyjnego oprocentowania jest zasilanie konta kwotą co najmniej 2 tys. zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu na konto nie wpłynie wymagana kwota, w kolejnym oprocentowanie wyniesie 0,25 proc. Powróci jednak do poziomu 4 proc. w następnym miesiącu po ponownym zasileniu konta.

Promocja trwa do 29 lutego 2016 r. Prowadzenie Lubię to! Konta jest bezpłatne, przelewy internetowe darmowe, podobnie jak posiadanie karty, przy czym trzeba nią dokonać przynajmniej czterech transakcji miesięcznie. W przeciwnym wypadku opłata to 6 zł. Prowadzeni Kapitalnego Konta to koszt 9,99 zł miesięcznie, opłat za przelewy (także te zlecane w oddziale) i kartę nie ma. Maksymalne Konto to natomiast produkt dla VIP-ów. Trzeba zapewnić miesięczne wpływy w wysokości co najmniej 7,5 tys. zł lub posiadać aktywa w wysokości co najmniej 100 tys. zł w banku lub biurze maklerskim BPH.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane