Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 11-04-2007, 00:00

Andrzej Molski

Objął stanowisko dyrektora zarządzającego CA w Polsce. Zanim dołączył do zespołu producenta systemów zarządzania IT, spędził 14 lat pracując w TP SA. Karierę w szeregach największego operatora w Polsce rozpoczął w 1993 r. jako IT manager. Po sześciu latach w dziale IT przeniósł się do działu marketingu, gdzie zbudował od podstaw kanał sprzedaży i obsługi dla kluczowych klientów. Bezpośrednio przed przyjściem do CA odpowiadał za tworzenie i wdrażanie nowych produktów TP SA.

Szymon Bujalski

Zarząd spółki Komputronik powołał go na stanowisko wiceprezesa. Szymon Bujalski działa w branży IT od 1998 r., z firmą Komputronik związał się w 2000 r. Przeszedł kolejno szczeble kariery: od doradcy klienta w dziale hurtowym firmy, przez stanowisko dyrektora handlowego, dyrektora pionu, aż do obecnej funkcji. Szymon Bujalski jest absolwentem Akademii Rolniczej oraz studiów podyplomowych. Żonaty, ma córkę. Uprawia sport — windsurfing, squash, tenis, a zwłaszcza snowboard.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu