Branżowe zmiany kadrowe

GAS
opublikowano: 18-10-2007, 00:00

Grzegorz Czarnecki

Objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. produktów korporacyjnych Masterlease w Polsce.

Z branżą leasingową i motoryzacyjną związany jest od 1992 r. Z firmą Masterlease współpracuje natomiast od 1997 r. Od 9 lat nieprzerwanie odpowiada za wyniki sprzedaży w Warszawie produktów detalicznych Masterlease (leasing operacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw). W latach 2003-04 kierował warszawskim biurem handlowym Prime Car Management (spółka wchodzi w skład Masterlease). W latach 2005-07 odpowiadał m.in. za wprowadzenie do sprzedaży nowych propozycji leasingowych i zarządzania flotą samochodów.

Andrzej Cholewa

Będzie odpowiedzialny za optymalizację zasobów trakcyjnych w CTL Logistics. Obecnie pełni też funkcję członka zarządu spółki CTL Rail. W dotychczasowej karierze zawodowej pracował m.in. w PKP, ABB, Adtranz, Alstom Transport, grupie Famur i Bombardier Transportation. Zajmował się m.in. projektami związanymi z zarządzaniem i sterowaniem ruchem kolejowym oraz zwiększaniem dyspozycyjności systemów kolejowych. Był ekspertem w inicjatywie mającej na celu uruchomienie w Polsce szybkich połączeń kolejowych, finansowanej przez Komitet Badań Naukowych. Pracował też nad koncepcją ROSCO (Rolling Stock Company), promującą ideę koncentracji taboru w ramach wyspecjalizowanych firm, które następnie udostępniają go operatorom kolejowym. W 2000 r. założył Railway Business Forum. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu