Branżowe zmiany kadrowe

GAS
opublikowano: 29-11-2007, 00:00

Olgierd Roman Dziekoński

Został podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury. Ma 57 lat. Ukończył architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz Salzburg Seminar i Harvard Graduate School of Design. Przez dwie kadencje był wiceprezydentem Warszawy, a także podsekretarzem stanu w ministerstwie rozwoju regionalnego i budownictwa. Ma ponadtrzydziestoletnie doświadczenie w planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu rozwojem miejskim oraz wdrażaniu publicznych projektów inwestycyjnych. Został też ekspertem programów rozwoju lokalnego i regionalnego w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jest wiceprezesem Krajowej Rady Izby Architektów i członkiem m.in. Zarządu Rady Architektów Europy, Zarządu Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.

Maciej Drzymalski

Objął stanowisko kierownika produktu paczkowego w Schenker. Ma 35 lat, z wykształcenia jest technologiem żywności. Obecnie kończy studia podyplomowe Business English w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Od ponad 10 lat zajmuje się logistyką paczek. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Raben, Kuehne & Nagel i DPD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu