BRE <BREP.WA> Umowy ze Skarbiec Asset Management Holding SA

28-11-2003, 17:01

BRE <BREP.WA> Umowy ze Skarbiec Asset Management Holding SA UMOWY ZE SKARBIEC ASSET MANAGEMENT HOLDING SA
RB/177/03
Zarząd spółki BRE Bank SA podaje do wiadomości, że w dniu 28 listopada 2003 r. BRE Bank SA zawarł ze spółką Skarbiec Asset Management Holding SA (SAMH), podmiotem zależnym od BRE Banku (Bank posiada 99,99% kapitału zakładowego SAMH), Umowę Agencyjną i Umowę Dealerską (Umowy).
Na podstawie powyższych Umów SAMH może w ramach programu emisji obligacji emitować obligacje przez okres 5 lat do wysokości nominalnej 110.000.000 zł, z terminem realizacji praw z obligacji od 3 dni do 31 dni.
Zgodnie z Umową Dealerską BRE Bank SA gwarantuje objęcie obligacji o terminie realizacji praw do 1 miesiąca, po rentowności równej odpowiedniej stawce WIBOR powiększonej o marżę Banku, przy czym łączna wartość nominalna nabytych przez BRE Bank obligacji SAMH nie może w żadnym dniu obowiązywania programu emisji przekroczyć kwoty 60.000.000 zł.
Data sporządzenia raportu: 28-11-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BRE &lt;BREP.WA&gt; Umowy ze Skarbiec Asset Management Holding SA