Brno połączy kontrahentów

opublikowano: 05-03-2014, 00:00

Mariaż partnerów biznesowych z wielu krajów i branż ułatwią spotkania kooperacyjne w największym mieście Moraw.

Polskie firmy mogą się promować i znaleźć zagranicznych kontrahentów tuż za południową granicą. Okazją do tego będą międzynarodowe spotkania kooperacyjne Match-Making Meetings, które odbędą się w czeskim Brnie. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje takie branże, jak mikro- i nanotechnologia, materiały i powierzchnie, tribologia oraz lotnictwo.

W spotkaniach mogą wziąć udział polscy przedsiębiorcy, jednostki B+R i uczelnie, których działalność jest związana z powyższymi branżami. W Brnie pojawią się także przedstawiciele firm i instytucji naukowych z Czech, Austrii, Niemiec i Węgier. Spotkania zostały podzielone na dwie części. W pierwszej odbędą się prezentacje uczestników na temat priorytetów i oczekiwań dotyczących współpracy (według dostarczonego firmom schematu), po czym nastąpi moderowana dyskusja mająca na celu identyfikację możliwych obszarów międzynarodowej kooperacji. W drugim etapie odbędą się wizyty studyjne w laboratoriach. Językiem spotkań będzie angielski. Każdy uczestnik może wybrać podczas rejestracji jedno laboratorium do zwiedzania, natomiast na miejscu — jeśli zajdzie taka potrzeba — będzie można zwiedzić ich większą liczbę. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu.

Match-Making Meetings w Brnie jest kolejnym tego typu spotkaniem organizowanym w ramach projektu Smart Framework. Jego działania dotyczą firm i jednostek pracujących w obszarze materiałów, powierzchni, czujników, procesów i ich integracji.

17.03 Do tego dnia przedsiębiorcy powinni zgłosić swój udział w spotkaniach. Można to zrobić przez stronę internetową www.b2match. eu/smartframe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu