Czytasz dzięki

Browar wspiera zamknięte puby

opublikowano: 25-03-2020, 15:04

Browar Pinta niedawno emitujący udziały przez crowdfunding, teraz postanowił stworzyć projekt wspomagający puby.

W ramach prowadzonej akcji, browar wprowadza do sklepów specjalne piwo. Dochód z tej sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc pubom. Wiąże się to z zamknięciem lokali z powodu zagrożenia epidemiologicznego. 

– W tych wyjątkowych czasach liczy się każde wsparcie. Gastronomia wspiera służbę zdrowia, a my wspieramy gastronomię, pomagając pubom w odrodzeniu się po przymusowym zamknięciu. Robimy to dla ludzi, którzy lubią piwa rzemieślnicze, bo to są nasi przyjaciele i na tej działalności się najlepiej znamy – mówi Ziemowit Fałat, współwłaściciel Browaru Pinta.

Akcja skierowana jest do wszystkich pubów, które współpracowały z browarem w ramach programu Pinta Miesiąca. Jeśli stan zagrożenia epidemicznego w Polsce zostanie przedłużony to browar nie wyklucza podobnego działania w maju.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu