Browary Lubelskie kupiły MFG/Pro

Kamil Kosiński
opublikowano: 23-04-2001, 00:00

Browary Lubelskie kupiły MFG/Pro

Firma QAD Polska zawarła kontrakt na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP o nazwie MFG/Pro w Browarach Lubelskich Perła. Prace wdrożeniowe już się rozpoczęły, a uruchomienie systemu planowane jest na początek 2002 roku. Umowa przewiduje wykorzystanie oprogramowania do obsługi produkcji, dystrybucji, finansów i kontrolingu. Aplikacje będą pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Sun Solaris, zainstalowanego na serwerze Sun Enterprise E450 z bazą danych Progress. System będzie wykorzystywany przez 38 użytkowników.

Strony nie ujawniają wartości kontraktu. Firma QAD Polska wyliczyła za to, że dzięki umowie z Browarami Lubelskimi już 35 proc. piwa produkowanego w Polsce (dane za 2000 rok) będzie pochodzić ze spółek wykorzystujących system MFG/Pro. Dotychczas było to 33 proc., a aplikacje produkowane QAD wykorzystywały Kompania Piwowarska i Browary Dolnośląskie Piast.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Browary Lubelskie kupiły MFG/Pro