BSK nie radzi sobie z oporem

Dariusz Karolak
24-01-2001, 00:00

BSK nie radzi sobie z oporem

Bez rozgłosu silny trend wzrostowy kontynuuje BSK. Od 3 sesji nie może sobie poradzić z oporem górnej linii kanału średnioterminowego, w którym porusza się od 13 X. Wsparcie kanału urosło do 231 zł i z ryzykiem spadku do tego poziomu absolutnie należy się liczyć.

BSK wyraźnie ma jakiegoś opiekuna, co m.in. wyraża się w zdecydowanej przewadze ilości białych korpusów dziennych nad czarnymi, bez względu na to czy bilans danej sesji był dodatni czy ujemny. Posiłkując się analizą wskaźnikową większe jest prawdopodobieństwo ruchu do dna kanału. Przemawiają za tym odbicie się od rocznej opadającej linii szczytów wskaźnika DI+, zrealizowanie zasięgu górnego wybicia z odwróconej głowy i ramion (podwójnego dna) z okresu VIII-XI 2000, czy wreszcie trudne do utrzymania strome linie wsparcia szybkich Ultimate i ROC.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / BSK nie radzi sobie z oporem