Budowlanka pojedzie do Rumunii

Złap kontrakt

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Bukareszcie zaprasza przedsiębiorców związanych z branżą budownictwa do wzięcia udziału w międzynarodowych targach branży budowlanej — Ambient Construct, Ambient Instal.

Czterodniowe wydarzenie odbędzie się na przełomie lutego i marca w Cluj Napoca. Podczas targów WPHI zorganizuje własne stoisko informacyjne, na którym mogą być prezentowane katalogi i materiały informacyjne polskich firm (podstawowa forma — w języku angielskim, dopuszczalne także inne). Materiały trzeba przesłać wcześniej na adres WPHI w Bukareszcie.

Przedsiębiorcy mają więc kilka możliwości udziału w targach — mogą wystawiać na stoisku ofertę firmy, przyjeżdżając osobiście, odwiedzić targi, nie będąc wystawcą oraz nadesłać materiały informacyjno-promocyjne. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z wydziałem: +40 (21) 310-04-70, fax: +40 (21) 310-04-90, e-mail: bucharest@ trade.gov.pl, www.bukareszt.trade.gov.pl.

WAŻNA DATA

26.02- -1.03

W tych dniach odbędą się targi budowlane w Cluj Napoca.

GDZIE WYSŁAĆ MATERIAŁY:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bukareszcie Str. Atena 10, Bucharest, Sektor 1 011-832, Rumunia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Budowlanka pojedzie do Rumunii