Budowlanka zjedzie do Londynu

opublikowano: 15-10-2018, 22:00

Przedsiębiorcy z sektora budownictwa energooszczędnego mogą wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej, która będzie towarzyszyła targom „Futurebuild” w Londynie.

Odbędzie się ona 6 marca 2019 r. Do udziału w wydarzeniu zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wydarzenie daje szansę na poznanie zagranicznych partnerów biznesowych. Jest przeznaczone dla firm, które prowadzą np. projekty związane z efektywnością energetyczną i infrastrukturą miejską. Podczas giełdy rodzimi przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z trendami we wspomnianych sektorach. Aby wziąć udział w spotkaniu, trzeba zarejestrować się na stronie giełdy (www.futurebuildmatchmaking2019.b2match.io/) i określić profil działalności, a także rodzaj współpracy, którą chciałaby nawiązać firma. Uczestnictwo w giełdzie jest bezpłatne. Natomiast jej uczestnicy muszą zapłacić za transport i zakwaterowanie z własnej kieszeni.

Więcej informacji: Agnieszka Promianowska, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu