Były burmistrz seryjnie niewinny

  • DI
opublikowano: 28-05-2018, 22:00

Marco Melgrati, w latach 2001-10 burmistrz nadmorskiego miasteczka Alassio w Ligurii na północy Włoch, został po raz 30. uniewinniony w procesie dotyczącym zarzutów z czasów pełnienia urzędu i wykonywania zawodu architekta.

Marco Melgrati, w latach 2001-10 burmistrz nadmorskiego miasteczka Alassio w Ligurii na północy Włoch, został po raz 30. uniewinniony w procesie dotyczącym zarzutów z czasów pełnienia urzędu i wykonywania zawodu architekta. Po wyroku stwierdził, że może równać się z piłkarskim klubem Juventus, który mistrzostwo kraju zdobył 34 razy. Tym razem został oczyszczony przez sąd z zarzutów naruszenia przepisów przy pracach budowlanych na terenie dawnego kina.

Większość poprzednich spraw dotyczyło jego udziału w podejmowaniu decyzji w sprawie np. odrestaurowania zabytkowego hotelu w Alassio, rozbudowy portu, budowy domu spokojnej starości czy ośrodka sportowego. W wyborach 10 czerwca Marco Melgrati znów będzie ubiegał się o urząd burmistrza miasteczka nazywanego „perłą Riwiery Liguryjskiej”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy