BZ WBK: interesująca inwestycja

Dariusz Karolak
opublikowano: 08-10-2001, 00:00

BZ WBK: interesująca inwestycja

Analiza wskaźnikowa potwierdza, że BZWBK wart jest zainteresowania. Szybkie oscylatory rosną. Niektóre, np. Ultimate osiągają wartości jakich nie widział ten rynek od ponad 5 lat. MACD rośnie po obronieniu poziomu równowagi i właśnie udało mu się przeciąć od dołu linię sygnału, co można interpretować jako sygnał przygotowywania przez byki impulsu wzrostowego, być może porównywalnego z tym z sierpnia.

Zasada równości fal oraz usytuowanie 6-letniej linii trendu wzrostowego pozwalają założyć, że z dotarciem do 39 zł nie powinno być problemu. Hipotezę wzrostową wzmacnia powstanie 3-ciej z rzędu białej świecy tygodniowej z wyższym niż poprzednia zamknięciem oraz drugiej, która zamknęła się powyżej tygodniowej średniej VAMA10. Jedynym zniechęcającym do inwestycji w BZWBK wskaźnikiem jest tygodniowy Stochastic utrzymujący aktywny sygnał sprzedaży. Jednak jego negatywną wymowę łagodzi to, że pozostałe tygodniowe oscylatory zalecają kupno.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BZ WBK: interesująca inwestycja