BZ WBK od dziś jest Santanderem

opublikowano: 07-09-2018, 09:51

Od dziś bank formalnie zmienia nazwę na Santander Bank Polska i adres siedziby z wrocławskiego na warszawski.

O tym, że bank, którym kieruje Michał Gajewski, będzie się nazywał tak samo, jak jego hiszpański właściciel, informowano od kwietnia. Piątkowa rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) formalizuje decyzję, na którą zgodziła się Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) i akcjonariusze banku. 

W piątek wieczorem rusza kampania rebrandingowa. Jak informuje biuro prasowe Santandera, zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

W ten weekend zmieni się wygląd oddziałów i platformy online. Placówki bankowe, serwisy informacyjne i transakcyjne oraz aplikacje mobilne zyskają nową kolorystykę. Będą też przerwy aktualizacyjne od piątku (23:30) do soboty (12:00). W tym czasie strona informacyjna oraz usługi bankowości internetowej i mobilnej będą niedostępne dla użytkowników.  Nieuniknione są też przerwy w działaniu bankomatów, które bank również musi dostosować do nowych standardów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu